Internet
Telewizja
Telefon

Aktualności - 16 Styczeń 2015

16 Styczeń 2015 Już 16 stycznia kanał FOX life zmienia wizerunek. Chcąc sprostać oczekiwaniom widzów, FOX włącza nowy kanał komediowy FOX Comedy

FOX Comedy zapewni widzom lekką i przyjemną rozrywkę oraz niezapomniany relaks. To zróżnicowana propozycja dla miłośników komedii, począwszy od współczesnych seriali komediowych, przez sitcomy, kultowe animacje dla dorosłych, jak również wiecznie żywe klasyki.

W ramówce kanału znajdą się najnowsze sezony seriali komediowych takich jak "Jess i chłopaki", "Family Guy: Głowa rodziny" oraz "Współczesna rodzina", "Simpsonowie", "Świat według Mindy" czy "Louie", a także wiele innych komediowych nowości. Kanał FOX Comedy będzie dostępny w pakietach Wielotematyczny HD i Wielotematyczny Super HD. Kanał w wersji HD będzie dostępny w pakiecie Wielotematyczny Super HD. Ceny pakietów nie ulegają zmianie.Tego samego dnia do oferty JAMBOX dołączą także wersje HD lubianych i cenionych kanałów: Discovery Turbo Xtra HD i ID Investigation Discovery HD . Kanały te rozszerzą pakiet "Więcej Discovery" - cena pakietu nie ulega zmianie.Od 1 lutego BBC Entertainment będzie dostępny pod nazwą BBC Brit , a kanał BBC Knowledge pod nazwą BBC Earth . Zarówno BBC Brit jak i BBC Earth będą nadawane w jakości HD , a ich oferta programowa będzie atrakcyjniejsza niż dotychczas. BBC Brit to kanał tematyczny kierowany przede wszystkim do młodych mężczyzn, którzy cenią rozrywkę na najwyższym poziomie oraz inteligentny dowcip w brytyjskim stylu. W ofercie kanału znajdą się najlepsze programy motoryzacyjne, w tym między innymi najnowsze serie najpopularniejszego na świecie show tego typu - Top Gear - na wyłączność kanału . Dodatkowo, widzowie BBC Brit znajdą w ramówce - szalone eksperymenty, ryzykowne wyprawy oraz odważne przedsięwzięcia biznesowe. BBC Brit będzie najlepszym miejscem na męski relaks w doborowym towarzystwie. Kanał będzie dostępny w pakietach Wielotematyczny HD i Wielotematyczny Super HD. Oferta BBC Earth będzie skierowana przede wszystkim do rodzin oraz ludzi ciekawych świata, którzy pragną go w pełni zrozumieć oraz czują się jego nieodłącznym elementem. BBC Earth zaprezentuje piękno otaczającego nas wszechświata i dostarczy niezapomnianych wrażeń. Przybliży widzów do nieujarzmionej przyrody, poczynając od najmniejszych stworzeń, kończąc na nieograniczonych przestrzeniach kosmosu. Widzowie przeżyją z BBC Earth niezwykłe przygody, stawią czoła największym żywiołom naszej planety, a mając za przewodników najwybitniejszych twórców i odkrywców, zajrzą też za kulisy największych produkcji przyrodniczych BBC. Kanał będzie dostępny w pakiecie "Więcej Nauki HD". Cena pakietu nie ulega zmianie.Także 1 lutego kanał Animal Planet zmieni się w Discovery Life . W ofercie nowej stacji pozostaną programy podróżnicze, a dołączą do nich programy lifestylowe oraz filmy i seriale fabularne. Warto wspomnieć, że kanał Animal Planet HD, który ma inną ramówkę niż jego odpowiednik w SD pozostanie bez zmian. Kanał będzie dostępny w pakietach Wielotematyczny HD i Wielotematyczny Super HD.

Informujemy, że nadawcy kanałów Next oraz kanału religia.tv, podjęli decyzję o zakończeniu emisji z dniem 31 stycznia.
Projekty UE
© 2008-2018 Syrion Sp. z o.o.