Internet
Telewizja
Telefon

Aktualności - 24 Sierpień 2014

24 Sierpień 2014 Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 na żywoOd 30 sierpnia do 21 września odbędą się Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 - to historyczne wydarzenie w Polsce!

  • 23 dni siatkarskich emocji na najwyższym poziomie
  • Ponad 200 godzin transmisji meczów na żywo! Transmisja z Polski do ponad 160 krajów na całym świecie!
  • 24 najlepsze drużyny na świecie
  • 103 mecze na żywo!
  • Ceremonia inauguracyjna i mecz otwarcia Polska-Serbia na Stadionie Narodowym przy dopingu 60 tys. kibiców na Stadionie
  • Mecze w największych halach sportowych w 6 miastach w Polsce: Kraków, Łódź, Bydgoszcz, Wrocław, Katowice, Gdańsk/Sopot

Kibicuj i oglądaj spotkania na najwyższym sportowym poziomie - także w HD! Rozgrywki dostępne będą na kanałach: Polsat Volleyball 1 HD nr 196 (wersja SD nr 195), Polsat Volleyball 2 nr 197, Polsat Volleyball 3 nr 198, Polsat Volleyball 4 nr 199 - emocje serwujemy na żywo! Przeżyj to z nami!Transmisje z mistrzostw są dostępne w telewizji w dodatkowym pakiecie Polsat Volleyball w cenie 99 zł.

Zamawiać usługę w telewizji JAMBOX można wprost z pilota wybierając pakiet: Polsat Volleyball
lub telefonicznie u konsultanta pod numerem: 32 723 15 00Ciekawe informacje od nadawcy

Każdy ze 103 meczów siatkarskich Mistrzostw Świata będzie prezentowany w wysokim standardzie do jakiego przyzwyczailiśmy widzów pokazując chociażby Ligę Światową.

Każde ze spotkań będzie realizowane w jakości HD, na każdym oprócz standardowych kamer będą też kamery super slow motion.

Mecze Polskiej reprezentacji będą obsługiwane przez 2 wozy HD umożliwiające realizację telewizyjną na 14 kamer, w tym 2 super slow motion i jedną ultra slow motion fotografującą do 700 klatek na sekundę.

W meczu otwarcia Polska Serbia, po raz pierwszy w Polsce na meczu siatkarskim będzie wykorzystana spidercam pokazująca akcję z góry, a na co dzień wykorzystywana na boiskach piłkarskich.

Każdemu ze spotkań będą towarzyszyć analizy i komentarze naszych dziennikarzy i ekspertów: Tomasza Swędrowskiego, Jerzego Mielewskiego, Ryszarda Boska, Ireneusza Mazura. Gośćmi studia podczas spotkań będą osobowości polskiej siatkówki, byli mistrzowie świata złotej Dryżyny Huberta Wagnera, a także zawodnicy młodszego pokolenia byli reprezentanci m. in. Piotr Gruszka czy Łukasz Kadziewicz.
© 2008-2019 Syrion Sp. z o.o.