Internet
Telewizja
Telefon

Aktualności - 23 Listopad 2014

23 Listopad 2014 Szanowni Państwo,

W dniu 22 listopada 2014 r. o godzinie 10:57 nastąpiła poważna awaria polegająca na zerwaniu jednego z głównych traktów światłowodowych łączących naszą sieć z ważnymi węzłami telekomunikacyjnymi w naszym regionie.

W związku z tym, w wielu rejonach naszej sieci nastąpił brak dostępu do świadczonych usług: Internet, Telewizja i Telefon oraz nie działała nasza infolinia.

W wyniku intensywnie prowadzonych prac od momentu wystąpienia awarii, około godziny 15:00 rozpoczęło się przywracanie usług w kolejnych rejonach, a całkowite usunięcie awarii i przywrócenie wszystkich usług we wszystkich rejonach sieci nastąpiło o godz 20:00.

Jeżeli w dniu dzisiejszym lub następnych zauważą Państwo jakiekolwiek nieprawidłowości związane z działaniem naszych usług lub ich brak, uprzejmie prosimy o ponowne zgłoszenie do naszego Biura Obsługi Klienta na nr tel. 32 72 31 500 lub poprzez e-mail : info@syrion.pl .

Przed zgłoszeniem prosimy o weryfikację podłączenia okablowania do urządzeń w Państwa domach, wyłączenie z zasilania swoich urządzeń i ponowne ich włączenie w celu odświeżenia ich ustawień sieciowych. W niektórych przypadkach pomocne może okazać się wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki internetowej.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby taka sytuacja się nie powtórzyła.

Z poważaniem
Dział Administracji Sieci Syrion
© 2008-2019 Syrion Sp. z o.o.