Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
ROZUMIEM

Wierzymy w dobre połączenia – rebranding marki Syrion

Zorientowanie na potrzeby klienta od zawsze wpisuje się w długofalową strategię działań naszej firmy. Stawianie odbiorcy w centrum uwagi – wraz z dynamicznymi zmianami na rynku telekomunikacyjnym, które mieliśmy okazję obserwować w przeciągu ostatniej dekady – przesądziło o metamorfozie marki Syrion. Marki, która w końcu dojrzała do tego, by stać się najbardziej godnym zaufania i polecenia towarzyszem codziennego życia swoich klientów.

Filozofia bliskości

Kluczowym elementem nowej tożsamości marki Syrion jest bliska relacja z klientami. Do najważniejszych wartości należą: otwartość na dialog, cierpliwość oraz empatia.

W Syrion wierzymy w dobre połączenia. Wiemy, że by mnożyć szczęście – trzeba się nim dzielić.

To właśnie z tego prostego przekonania wypływa nasza nowa misja, wizja oraz wartości. Chcemy być blisko naszych klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych, ułatwiając im kontakt ze światem i najbliższymi. Jest to możliwe za sprawą odświeżonej, uzupełnionej oferty i profesjonalnego działu obsługi klienta – mówi Ilona Drab - Koordynator Zespołu Sprzedaży.

W Syrion cenimy moc bliskich relacji opartych na wzajemnym szacunku. Oferując usługi w sieci dobrych połączeń – zmniejszamy dystans dzielący jednostkę od świata. Podważamy bezosobową komunikację pomiędzy usługodawcą a klientem. Kontaktując się z nami klienci mają pewność, że po drugiej stronie stoi nie maszyna lecz człowiek.

Nasze mocne strony

Warto zauważyć ze dotychczasowi klienci naszej firmy nie mają powodów do obaw. Zmiany podziałają wyłącznie na ich korzyść. Nowy Syrion wyróżniać będzie:

  • szybkie i stabilne łącze,
  • doskonała obsługa klienta,
  • prosta i przejrzysta umowa,
  • oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb,
  • natychmiastowa reakcja na awarie oraz
  • fachowy montaż w dogodnym dla klienta terminie.

Więcej o mocnych stronach Syrion przeczytasz w zakładce: o nas.

Nowe narzędzia komunikacji z klientem

Jednym z pierwszych narzędzi realizujących nową strategię marki Syrion jest nowoczesna, intuicyjna, w pełni przystosowana pod urządzenia mobilne strona www. Jej największą zaletą są przyjazny interfejs i czytelny sposób prezentacji oferty, uzupełniony o praktyczne FAQ. Na stronie można podziwiać już odświeżony logotyp i nowy claim – wyrażający nową filozofię i wartości marki.

Zachęcamy do zapoznania się z nową stroną i ofertą Syrion oraz do śledzenia naszej aktywności w kanałach social media.