Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
ROZUMIEM

Ostrzeżenie dla klientów SYRION Sp. z o.o. i spółek zależnych przed atakami phishingowymi

Uprzejmie zawiadamiamy, iż nasi specjaliści zaobserwowali w ostatnim czasie występowanie ataków phishingowych, mających na celu podszycie się pod SYRION Sp. z o.o. i kradzież Państwa danych. Tego rodzaju działania najczęściej  wykorzystywane są do ataków na systemy bankowe.

Ataki polegać mogą na zarejestrowaniu przez oszustów domeny syrion.wbok.pl, która służy do kradzieży loginów i haseł klientów, a następnie danych które znajdują się na Państwa fakturach wystawianych za świadczenie usług telekomunikacyjnych.

Informujemy zatem, aby w razie zamiaru logowania do Wirtualnego Biura Obsługi Klienta nie korzystać z wyników wyszukiwania w przeglądarkach internetowych, gdyż witryny zarejestrowane przez oszustów często do złudzenia przypominają autoryzowane strony internetowe zarządzane przez dostawcę usług. Prosimy nie wpisywać w pasku wyszukiwania haseł typu: „syrion wbok”. Jeśli chcą Państwo zalogować się do WBOK SYRION, w przeglądarce w pasku adresu prosimy wpisać adres: https://lms.syrion.pl/wbok/.

Jednocześnie informujemy, że nasi specjaliści podjęli już stosowne działania mające na celu blokadę domen internetowych, które pośredniczą w niedozwolonej działalności i cały czas monitorują przypadki podszywania się pod SYRION Sp. z o.o. i spółki zależne.

W razie wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 32 7231 500. Jednocześnie zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej www.syrion.pl, na której publikowane są komunikaty o ewentualnych zagrożeniach.  

Z poważaniem,
Zespół Syrion.