Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
ROZUMIEM

Bierzemy udział w Szlachetnej Paczce!

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia to wspaniała okazja, by bezinteresownie wesprzeć potrzebujących. W tym roku nasz zespół postanowił wziąć udział w Szlachetnej Paczce. Pomoc rodzinie Pani Olgi sprawiła nam ogromną radość i satysfakcję. Przeczytajcie krótką relację z wydarzenia!

Szlachetna Paczka to znany charytatywny projekt o ogólnopolskim zasięgu. Polega na przygotowywaniu paczek dla potrzebujących rodzin, zawierających najbardziej niezbędne, wskazane przez rodzinę produkty.

„Historia Pani Olgi i jej najbliższych bardzo nas wzruszyła. Do problemów finansowych, z którymi boryka się rodzina, dołączyły poważne problemy zdrowotne. Pomimo złej sytuacji – Pani Olga nie traci nadziei i stara się zapewnić swoim dzieciom jak najlepszy start w przyszłość. Zapragnęliśmy pomóc tej silnej i odważnej kobiecie, by zrealizować cele podyktowane przez matczyną miłość” – mówi koordynator akcji Marek Sojka.

Nasza pomoc okazała się możliwa dzięki zaangażowaniu całego zespołu Syrion. Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę i pomogli nam w realizacji przedsięwzięcia.

Jednocześnie gorąco zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze tego nie zrobili, do zaangażowania się w Szlachetną Paczkę lub inną charytatywną inicjatywę. Przekonajcie się, jak wiele satysfakcji może przynieść bezinteresowna pomoc potrzebującym – nie tylko od Święta!