Internet

Internet Żory Internet światłowodowy w Żorach


Syrion Sp. z o.o. należy do grona najprężniej rozwijających się firm świadczących kompleksowe usługi Internetowe województwa śląskiego. Podstawą sukcesu spółki jest ciągły rozwój oparty na realizacji dużych i śmiałych inwestycji.

Obecna długość infrastruktury światłowodowej przekracza 500 km, a usługi świadczone są na terenie powiatu żorskiego, rybnickiego i mikołowskiego.

Na terenie miasta Żory jesteśmy od 2010 roku, a oferowane przez nas produkty stanowią unikalne połączenie korzystnych cen i bezkompromisowych rozwiązań technicznych zaspakajających potrzeby klientów biznesowych oraz indywidualnych.

Firma Syrion Sp. z o.o. mieszkańcom Żor oferuje wszechstronny wachlarz usług, poczynając od dostępu do ultraszybkiego Internetu z prędkością sięgającą do 200 Mb/s, poprzez usługę cyfrowej telefonii w standardzie VoIP, mobilny Internet na terenie kraju i za granicą, cyfrową telewizję jakości HD systemu JAMBOX TV i METRO TV z ofertą ponad 200 kanałów, transmisję monitoringu w czasie rzeczywistym z możliwością przechowywania nagrań oraz dzierżawę łączy o najwyższych parametrach technicznych.

© 2008-2019 Syrion Sp. z o.o.