Internet

MultiInternetprosto, wygodnie i możliwie najtaniej


Dzięki najwyższej, jakości sieci światłowodowej, mamy przyjemność zaoferować Państwu pakiet łączący telewizję, Internet i telefonię cyfrową!

Piekielnie szybko Nowoczesna sieć światłowodów gwarantuje stabilny dostęp do Internetu z prędkością pozwalającą zadowolić najbardziej wymagających użytkowników. Podstawowe 50Mb/s nie wystarcza? Ciesz się prędkością sięgającą nawet 200Mb/s!

Ty wybierasz kanały, które oglądasz Telewizja, w jakości HD bliska ideału?
Dokładnie tak! W ramach usługi, MultiInternetu otrzymujesz podstawowy wielotematyczny pakiet 103 kanałów, który możesz modyfikować w dowolnie wybranym przez siebie momencie. Dzięki niezwykle tanim pakietom tematycznym sam decydujesz, co i jak długo oglądasz.
Połącz ofertę największych operatorów telewizyjnych i ciesz się nieograniczonymi możliwościami naszej platformy.

Prawdopodobnie jedna z najtańszych telefonii stacjonarnych w Polsce Oferujemy bezproblemowy telefon stacjonarny z możliwością przeniesienia własnego numeru. Bez konieczności kupowania specjalnego aparatu telefonicznego. Bez problemów, z jakością głosu i połączenia. Bez stresu o wysokość rachunku. Liczą się tylko rozmowy.

Tym, co nas wyróżnia jest, jakość... MultiInternet oparty jest na nowoczesnej sieci światłowodów cechujących się bardzo wysokimi parametrami. Tworząc naszą sieć zastosowaliśmy bezkompromisowe rozwiązania wykorzystywane przez największych europejskich dostawców Internetu. Bezpośrednie połączenie z głównymi węzłami w Polsce, to ogromna przewagę nad lokalną konkurencją.

Łącza na świat: Dwie linie światłowodowe o przepustowości 10Gbps

Partnerzy: 3s.pl, Atman, Cogent, EPIX, GTS, Metro-Networks, MetroPort, Netia, PLIX, TPIX

© 2008-2019 Syrion Sp. z o.o.