MultiInternet

Najwyższa jakośćto, co dla sprawnego funkcjonowania Internetu jest najważniejsze


Jak to możliwe? Jako jedyny lokalny operator zainwestowaliśmy w rozwój nowoczesnej sieci światłowodowej stojącej na prawdziwie europejskim poziomie. Dzięki temu, do każdego klienta będącego w zasięgu naszej sieci multiInternet dostarczamy usługi o najwyższym standardzie i jakości.

Gwarantujemy transfer o prędkości do 50Mb/s W ofercie MultiInternetu gwarantujemy transfer o prędkości do 50Mb/s. Czy to dużo? Tak. To bardzo dużo! Dodatkowo jest to prędkość przez cały dzień, niezależnie od pory i warunków atmosferycznych.

Co więcej jest to prędkość rzeczywista, a nie deklarowana. Jest to transfer przeznaczony tylko dla Ciebie i nie podlega podziałowi dla innych uczestników usługi MultiInternet.

Poczucie bezpieczeństwa Będąc w sieci multiInternet, możesz spokojnie surfować po sieci, oglądać telewizję czy rozmawiać przez telefon, bez zagrożenia, że połączenie zostanie zerwane, a przerwa w dostawie Internetu będzie ciągnąć się godzinami.

Bezpieczeństwo mutliInternetu to również jego prędkość - przy tak wysokiej transmisji danych, spokojnie możesz korzystać z internetowych przekazów na żywo.

Należy tu zaznaczyć, że jakkolwiek każdy dostawca Internetu wykorzystuje wszelkie możliwości do wykrywania spamu czy wirusów, to odpowiedzialność za obecność wirusów na Twoim komputerze pozostaje po stronie programu antywirusowego. Ważne jest również to, co ściągasz na komputer, na jakie strony wchodzisz.

© 2008-2019 Syrion Sp. z o.o.