Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
ROZUMIEM
Automatyzacja obsługi serwisowej!

Blisko 60 tyś użytkowników to czas, aby przejść na pełną automatyzację obsługi zgłoszeń serwisowych 

Od teraz dzwoniąc na naszą infolinię, zgłoszenia serwisowego/technicznego, dokonasz z wykorzystaniem automatycznego systemu diagnostycznego. 

(...)

CZYTAJ WIĘCEJ
Komunikat Zarządu o połączeniu Spółek

Zarząd spółki SYRION Sp. z o.o. w Żorach, działając na podstawie art. 504 w zw. z art. 516 § 6 KSH ogłasza, że dnia 23 czerwca 2020 r. uzgodniony został i przyjęty uchwałą Zarządu spółki SYRION Sp. z o.o. w Żorach plan połączenia SYRION Sp. z o.o. (spółka przejmująca) ze spółkami MIKEMI.NET Sp. z o.o. (spółka przejmowana) i SYSTEM-NET Sp. z o.o. (spółka przejmowana) w trybie art. 492 § 1 pkt 1 kodeksu spółek handlowych, poprzez przeniesienie na SYRION Sp. z o.o. całego majątku spółek przejmowanych (łącznie przez przejęcie).

CZYTAJ WIĘCEJ
Zmiana adresu Spółki

Uprzejmie informujemy, że z dniem 24 czerwca 2020 roku nastąpiła zmiana adresu siedziby Spółki.

Nowy adres to: ul. Boczna 6L, 44-240 Żory. 

Pozostałe dane Spółki takie jak nr KRS, NIP, REGON pozostają bez zmian.

Pozdrawiamy,
Zespół Syrion.

Nowe inwestycje w woj. opolskim

Drodzy klienci, w związku z nabycia firmy HeNET o którym więcej tutaj, od 3 kwietnia zwiększył się zasięg naszego działania!

Od teraz mieszkańcy: Rudzińca, Miejsca Kłodnickiego, Niezdrowic, Ujazdu, Sławięcic, Jaryszowa, Chechła, Niewieszy, Pławniowic, Rudna, Bojszowa, Słupska, Poniszowic, Łan i Cisowej mogą korzystać z naszych usług.

CZYTAJ WIĘCEJ
Grupa Syrion rośnie!

Z dumą informujemy o naszej owocnej aktywności na rynku operatorskim! Z dniem 3-go kwietnia grupa Syrion powiększyła się o nowego uczestnika – firmę HeNET.

Zawarta między firmami umowa jest odzwierciedleniem konsekwentnej realizacji obranej przez Syrion strategii rozwoju.

CZYTAJ WIĘCEJ
Rabat - łącze biznesowe

Przedsiębiorco!

Jeśli jesteś naszym Klientem i z powodu walki z koronawirusem przeniosłeś swoją firmę do domu – to komunikat dla Ciebie!

W ramach akcji #zostanwdomu oferujemy rabat za łącze biznesowe. W taki sposób chcemy Ci pomóc, w prowadzeniu firmy – sprawnie i bez szwanku, tak jak robiłeś to dotychczas.

Zapraszamy do kontaktu: biznes@syrion.pl

Syrion na FB!

Korzystając z home office, wreeeszcie ruszyliśmy z FB! Zapraszamy wszystkich do polubienia naszej strony dostępnej pod TYM linkiem :)

Biuro Obsługi Klienta

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 23.03.2020 do odwołania Biuro Obsługi Klienta znajdujące się przy ulicy Prawniczej 28 w Żorach będzie nieczynne.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Telefoniczna Obsługa Klienta: 32 7231 500
Mail: info@syrion.pl

Pozdrawiamy
Zespół Syrion

Ogłoszenia covid-19

Obserwując rozwój wypadków w Polsce oraz na świecie i rosnące zagrożenie pandemią koronawirusa (covid-19) opracowaliśmy regulamin...

CZYTAJ WIĘCEJ
Święta Bożego Narodzenia

Na te zbliżające się Święta Bożego Narodzenia życzymy spokoju, ufności i dojrzałości do odnajdywania szczęścia w małych, codziennych sprawach. By nie zabrakło radości i pogody ducha, a Twój optymizm nigdy nie wygasł.
By Twoje życie było świadectwem Miłości, a ludzi łączyły tylko dobre relacje i połączenia.
A w nadchodzącym 2020 roku wiary w sercu i samego rozwoju, aby przeszkody mijać jednym krokiem i z wielką siłą walczyć o marzenia.
Wesołych Świąt życzy Zarząd i pracownicy Syrion

Bierzemy udział w Szlachetnej Paczce!

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia to wspaniała okazja, by bezinteresownie wesprzeć potrzebujących. W tym roku nasz zespół postanowił wziąć udział w Szlachetnej Paczce. Pomoc rodzinie Pani Olgi sprawiła nam ogromną radość i satysfakcję. Przeczytajcie krótką relację z wydarzenia!

CZYTAJ WIĘCEJ
Mikołajkowa niespodzianka!

Ho, ho, ho! Mikołaj już odwiedził naszą firmę. Zadzwoń do nas i odbierz 3 miesiące abonamentu telewizyjnego obniżone o połowę ceny!

CZYTAJ WIĘCEJ
Wierzymy w dobre połączenia – rebranding marki Syrion

Zorientowanie na potrzeby klienta od zawsze wpisuje się w długofalową strategię działań naszej firmy.

CZYTAJ WIĘCEJ