Nowe inwestycje w woj. opolskim

Drodzy klienci, w związku z nabycia firmy HeNET o którym więcej tutaj, od 3 kwietnia zwiększył się zasięg naszego działania!

Od teraz mieszkańcy: Rudzińca, Miejsca Kłodnickiego, Niezdrowic, Ujazdu, Sławięcic, Jaryszowa, Chechła, Niewieszy, Pławniowic, Rudna, Bojszowa, Słupska, Poniszowic, Łan i Cisowej mogą korzystać z naszych usług.

CZYTAJ WIĘCEJ
Grupa Syrion rośnie!

Z dumą informujemy o naszej owocnej aktywności na rynku operatorskim! Z dniem 3-go kwietnia grupa Syrion powiększyła się o nowego uczestnika – firmę HeNET.

Zawarta między firmami umowa jest odzwierciedleniem konsekwentnej realizacji obranej przez Syrion strategii rozwoju.

CZYTAJ WIĘCEJ
Rabat - łącze biznesowe

Przedsiębiorco!

Jeśli jesteś naszym Klientem i z powodu walki z koronawirusem przeniosłeś swoją firmę do domu – to komunikat dla Ciebie!

W ramach akcji #zostanwdomu oferujemy rabat za łącze biznesowe. W taki sposób chcemy Ci pomóc, w prowadzeniu firmy – sprawnie i bez szwanku, tak jak robiłeś to dotychczas.

Zapraszamy do kontaktu: biznes@syrion.pl

Syrion na FB!

Korzystając z home office, wreeeszcie ruszyliśmy z FB! Zapraszamy wszystkich do polubienia naszej strony dostępnej pod TYM linkiem :)

Biuro Obsługi Klienta

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 23.03.2020 do odwołania Biuro Obsługi Klienta znajdujące się przy ulicy Prawniczej 28 w Żorach będzie nieczynne.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Telefoniczna Obsługa Klienta: 32 7231 500
Mail: info@syrion.pl

Pozdrawiamy
Zespół Syrion

Ogłoszenia covid-19

Obserwując rozwój wypadków w Polsce oraz na świecie i rosnące zagrożenie pandemią koronawirusa (covid-19) opracowaliśmy regulamin...

CZYTAJ WIĘCEJ
Święta Bożego Narodzenia

Na te zbliżające się Święta Bożego Narodzenia życzymy spokoju, ufności i dojrzałości do odnajdywania szczęścia w małych, codziennych sprawach. By nie zabrakło radości i pogody ducha, a Twój optymizm nigdy nie wygasł.
By Twoje życie było świadectwem Miłości, a ludzi łączyły tylko dobre relacje i połączenia.
A w nadchodzącym 2020 roku wiary w sercu i samego rozwoju, aby przeszkody mijać jednym krokiem i z wielką siłą walczyć o marzenia.
Wesołych Świąt życzy Zarząd i pracownicy Syrion

Bierzemy udział w Szlachetnej Paczce!

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia to wspaniała okazja, by bezinteresownie wesprzeć potrzebujących. W tym roku nasz zespół postanowił wziąć udział w Szlachetnej Paczce. Pomoc rodzinie Pani Olgi sprawiła nam ogromną radość i satysfakcję. Przeczytajcie krótką relację z wydarzenia!

CZYTAJ WIĘCEJ
Mikołajkowa niespodzianka!

Ho, ho, ho! Mikołaj już odwiedził naszą firmę. Zadzwoń do nas i odbierz 3 miesiące abonamentu telewizyjnego obniżone o połowę ceny!

CZYTAJ WIĘCEJ
Wierzymy w dobre połączenia – rebranding marki Syrion

Zorientowanie na potrzeby klienta od zawsze wpisuje się w długofalową strategię działań naszej firmy.

CZYTAJ WIĘCEJ