Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
ROZUMIEM
Nie słowa. Czyny.

W geście solidarności z obywatelami Ukrainy, podjęliśmy decyzję o:

    • całkowitym zniesieniu opłat za usługi dostępu do internetu dla każdego obywatela Ukrainy - decyzja ta dotyczy zarówno obecnych jak przyszłych naszych abonentów

CZYTAJ WIĘCEJ
Rosyjskie programy wykreślone z rejestru programów rozprowadzanych

W związku z rozpoczęciem przez Federację Rosyjską działań wojennych na Ukrainie, z uwagi na kwestie bezpieczeństwa i obronności Rzeczypospolitej Polskiej, KRRiT podjęła uchwałę w sprawie wykreślenia z "Rejestru programów telewizyjnych rozpowszechnianych wyłącznie w systemie teleinformatycznym i programów rozprowadzanych" następujących programów:

RT (Russia Today), RT Documentary, RTR Planeta, Sojuz TV, Russija 24.

CZYTAJ WIĘCEJ
Black month w Syrion

Jesteś zainteresowany udziałem w naszej promocji "Black month w Syrion"? Nie czekaj i zgłoś się już dziś do swojego opiekuna handlowego lub zadzwoń na infolinię Nowego Klienta 32 7231500.

 

 

CZYTAJ WIĘCEJ
Zmiana cennika usług telefonii stacjonarnej

Szanowni Państwo,

od dnia 01.sierpnia.2021 roku zmianie ulegają ceny usług za telefon stacjonarny. Zmiana dotyczy Pakietu Podstawowego, który aktualnie jest dostępny w cenie 19 zł/msc (opłata za połączenia wg cennika).  Zachęcamy do zapoznania się z pełnym cennikiem usług, dostępnym na naszej stronie: Cennik Telefonów Stacjonarnych Syrion.

Życzymy samych miłych rozmów telefonicznych,

Zespół Syrion

Zmiany przepisów w ustawie PT

Szanowni Państwo, w związku z tym, że z dniem 21 grudnia 2020 r. zmienią się przepisy ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, konieczne jest wprowadzenie zmian do łączącej nas z Państwem umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych oraz do obowiązującego Państwa wzorca regulaminu. Wprowadzone zmiany nie wpłyną na warunki cenowe (opłaty nie zostaną podwyższone lub obniżone) oraz na parametry jakościowe świadczonych na Państwa rzecz usług (...)

CZYTAJ WIĘCEJ
KOMUNIKAT DO ABONENTÓW MIKEMI.NET SP. Z O.O. I SYSTEM-NET SP. Z O.O.

Stosownie do art. 60a ust. 4 ustawy Prawo telekomunikacyjne zawiadamiamy Państwa, iż z dniem 1 października 2020 roku nastąpiło połączenie MIKEMI.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach oraz SYSTEM-NET Sp. z o.o. z siedzibą w Pawłowicach ze spółką SYRION ze spółką SYRION Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach (44-240), pod adresem: ul. Boczna 6L, NIP 6351787187, REGON 240936477, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000308765, NIP 6351787187, REGON 240936477, kapitał zakładowy w kwocie 109.200 złotych.

CZYTAJ WIĘCEJ
Ostrzeżenie dla klientów SYRION Sp. z o.o. i spółek zależnych przed atakami phishingowymi

Uprzejmie zawiadamiamy, iż nasi specjaliści zaobserwowali w ostatnim czasie występowanie ataków phishingowych, mających na celu podszycie się pod SYRION Sp. z o.o. i kradzież Państwa danych. Tego rodzaju działania najczęściej  wykorzystywane są do ataków na systemy bankowe.

Ataki polegać mogą na zarejestrowaniu przez oszustów domeny syrion.wbok.pl, która służy do kradzieży loginów i haseł klientów, a następnie danych które znajdują się na Państwa fakturach wystawianych za świadczenie usług telekomunikacyjnych.

CZYTAJ WIĘCEJ
Automatyzacja obsługi serwisowej!

Blisko 60 tyś użytkowników to czas, aby przejść na pełną automatyzację obsługi zgłoszeń serwisowych 

Od teraz dzwoniąc na naszą infolinię, zgłoszenia serwisowego/technicznego, dokonasz z wykorzystaniem automatycznego systemu diagnostycznego. 

(...)

CZYTAJ WIĘCEJ
Komunikat Zarządu o połączeniu Spółek

Zarząd spółki SYRION Sp. z o.o. w Żorach, działając na podstawie art. 504 w zw. z art. 516 § 6 KSH ogłasza, że dnia 23 czerwca 2020 r. uzgodniony został i przyjęty uchwałą Zarządu spółki SYRION Sp. z o.o. w Żorach plan połączenia SYRION Sp. z o.o. (spółka przejmująca) ze spółkami MIKEMI.NET Sp. z o.o. (spółka przejmowana) i SYSTEM-NET Sp. z o.o. (spółka przejmowana) w trybie art. 492 § 1 pkt 1 kodeksu spółek handlowych, poprzez przeniesienie na SYRION Sp. z o.o. całego majątku spółek przejmowanych (łącznie przez przejęcie).

CZYTAJ WIĘCEJ
Zmiana adresu Spółki

Uprzejmie informujemy, że z dniem 24 czerwca 2020 roku nastąpiła zmiana adresu siedziby Spółki.

Nowy adres to: ul. Boczna 6L, 44-240 Żory. 

Pozostałe dane Spółki takie jak nr KRS, NIP, REGON pozostają bez zmian.

Pozdrawiamy,
Zespół Syrion.

Nowe inwestycje w woj. opolskim

Drodzy klienci, w związku z nabycia firmy HeNET o którym więcej tutaj, od 3 kwietnia zwiększył się zasięg naszego działania!

Od teraz mieszkańcy: Rudzińca, Miejsca Kłodnickiego, Niezdrowic, Ujazdu, Sławięcic, Jaryszowa, Chechła, Niewieszy, Pławniowic, Rudna, Bojszowa, Słupska, Poniszowic, Łan i Cisowej mogą korzystać z naszych usług.

CZYTAJ WIĘCEJ
Grupa Syrion rośnie!

Z dumą informujemy o naszej owocnej aktywności na rynku operatorskim! Z dniem 3-go kwietnia grupa Syrion powiększyła się o nowego uczestnika – firmę HeNET.

Zawarta między firmami umowa jest odzwierciedleniem konsekwentnej realizacji obranej przez Syrion strategii rozwoju.

CZYTAJ WIĘCEJ
Rabat - łącze biznesowe

Przedsiębiorco!

Jeśli jesteś naszym Klientem i z powodu walki z koronawirusem przeniosłeś swoją firmę do domu – to komunikat dla Ciebie!

W ramach akcji #zostanwdomu oferujemy rabat za łącze biznesowe. W taki sposób chcemy Ci pomóc, w prowadzeniu firmy – sprawnie i bez szwanku, tak jak robiłeś to dotychczas.

Zapraszamy do kontaktu: biznes@syrion.pl

Syrion na FB!

Korzystając z home office, wreeeszcie ruszyliśmy z FB! Zapraszamy wszystkich do polubienia naszej strony dostępnej pod TYM linkiem :)

Biuro Obsługi Klienta

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 23.03.2020 do odwołania Biuro Obsługi Klienta znajdujące się przy ulicy Prawniczej 28 w Żorach będzie nieczynne.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Telefoniczna Obsługa Klienta: 32 7231 500
Mail: info@syrion.pl

Pozdrawiamy
Zespół Syrion

Ogłoszenia covid-19

Obserwując rozwój wypadków w Polsce oraz na świecie i rosnące zagrożenie pandemią koronawirusa (covid-19) opracowaliśmy regulamin...

CZYTAJ WIĘCEJ
Święta Bożego Narodzenia

Na te zbliżające się Święta Bożego Narodzenia życzymy spokoju, ufności i dojrzałości do odnajdywania szczęścia w małych, codziennych sprawach. By nie zabrakło radości i pogody ducha, a Twój optymizm nigdy nie wygasł.
By Twoje życie było świadectwem Miłości, a ludzi łączyły tylko dobre relacje i połączenia.
A w nadchodzącym 2020 roku wiary w sercu i samego rozwoju, aby przeszkody mijać jednym krokiem i z wielką siłą walczyć o marzenia.
Wesołych Świąt życzy Zarząd i pracownicy Syrion

Bierzemy udział w Szlachetnej Paczce!

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia to wspaniała okazja, by bezinteresownie wesprzeć potrzebujących. W tym roku nasz zespół postanowił wziąć udział w Szlachetnej Paczce. Pomoc rodzinie Pani Olgi sprawiła nam ogromną radość i satysfakcję. Przeczytajcie krótką relację z wydarzenia!

CZYTAJ WIĘCEJ
Mikołajkowa niespodzianka!

Ho, ho, ho! Mikołaj już odwiedził naszą firmę. Zadzwoń do nas i odbierz 3 miesiące abonamentu telewizyjnego obniżone o połowę ceny!

CZYTAJ WIĘCEJ
Wierzymy w dobre połączenia – rebranding marki Syrion

Zorientowanie na potrzeby klienta od zawsze wpisuje się w długofalową strategię działań naszej firmy.

CZYTAJ WIĘCEJ