Syrion 2.0 to coś więcej niż dostawca internetu. To styl życia gwarantujący wygodę, oszczędność czasu i dbałość o planetę

Bycie nowoczesną firmą zobowiązuje. Naszym celem nie jest tworzenie obszernych strategii i spisywanie misji oraz wizji, które prędzej czy później wylądują na dnie szuflady prezesa. Chcemy działać, realizować założone cele, krok po kroku, dzień po dniu. Badamy potrzeby klientów, śledzimy trendy i elastycznie na nie reagujemy. Wiemy, kim jesteśmy i do czego dążymy, jaką organizację budujemy i czym chcemy, aby była ona w przyszłości. 

Czujemy puls drugiego człowieka, swojej i innych firm, a także planety. Wiemy, czego każde z nich potrzebuje i działamy tak, aby w pełni odpowiedzieć na te oczekiwania. 

W trosce o wygodę, oszczędność czasu i pieniędzy

Wiemy doskonale, że masz mało czasu, albo nie masz go w ogóle i wszystko co robisz, realizujesz na dodatkowym zasilaniu. Skąd czerpiesz energię? Podpowiedz, może i my skorzystamy :). Grafiku domowo-zawodowego nie jesteśmy w stanie Ci poprowadzić, ale staramy się wesprzeć Cię tam, gdzie to tylko możliwe. W związku z tym nie musisz się do nas umawiać, żeby podpisać umowę, zmienić pakiet czy przedłużyć korzystanie z usług. Wszystkie te czynności możesz załatwić telefonicznie – bez wychodzenia z pracy, domu, stojąc w korku czy czekając na dziecko, które odbierasz z dodatkowych zajęć. Dzięki nam oszczędzasz czas. To już coś! Do tego dorzucamy wygodę. Kontaktujesz się z nami tak, jak chcesz: przez Messengera, Facebooka, czat na www, albo telefon dostępny 24 godziny na dobę. Z płaceniem jest podobnie – może być BLIK-iem, a już niebawem subskrypcyjnie jak za Netfliksa czy Spotify? To Twoja decyzja, do której my się dostosujemy. 

To jednak nie wszystko! Aktywnie chcemy wspierać Cię w odkrywaniu nowych możliwości optymalizacji swojego dostępu do internetu. Koniec z awanturami o to, kto zabrał internet, irytujących przerw w dostawach czy słabym przesyłem akurat wtedy, gdy musisz przesłać ważny, służbowy plik. 

Dla Ciebie i Twojej rodziny

Nasz internet to nie tylko stabilne łącze, ale przede wszystkim to, czego tak naprawdę potrzebujesz – zasięg wi-fi w całym domu! Co więcej, to wi-fi nowej generacji, dzięki któremu od teraz możesz zapomnieć o konieczności przełączania się między routerami podczas przechodzenia z piętra na piętro, a ilość podłączonych do sieci urządzeń przestanie mieć znaczenie. Wszystko płynnie, szybko i tam, gdzie tego potrzebujesz. 

Chcesz więcej? Proszę. Kontroluj swoją sieć z poziomu aplikacji. Blokuj dostęp do internetu niechcianym urządzeniom, weryfikuj aktywność dzieci w sieci czy… diagnozuj i ulepszaj swoją sieć własnym telefonem! 

Gdy coś będzie nie tak?  Bądź spokojny, zapewne będziemy już nad tym pracować i poinformujemy Cię, zanim zdążysz się z nami skontaktować :) 

W zielonym klimacie

Z równie dużą empatią i przyjaźnią podchodzimy do naszej planety. Świadomi konsekwencji nadużywania dobra, które nam daje, chcemy i dla niej coś zrobić. Działamy na wielu frontach, poczynając od akcji sadzenia drzew (żeby i Tobie też było milej i przyjemniej oddychać) rezygnację z paliwa na rzecz prądu po projekt paperless, w którym odeszliśmy od wszystkiego co papierowe. Tak – tony papieru zniknęły, bo wszystko zdigitalizowaliśmy. Ty też pewnie się cieszysz, nie musząc przechowywać podpisanych z nami umów, aneksów i innych dokumentów serwisowych. 

Z myślą o innych

Swoje eko nastawienie pokazujemy też w podejściu do ludzi – pracowników, klientów i szerszej społeczności. Dbamy o kondycję fizyczną i psychiczną, przekonujemy do zdrowego trybu życia i aktywności, dzięki której jesteśmy nie tylko zdrowsi, ale i bardziej szczęśliwi. 

Ktoś powie „ale przecież jesteście tylko operatorem telekomunikacyjnym”. Nasze podejście wykracza daleko poza te ramy. Chcemy być bliżej Ciebie – autentyczni, czyniący dobro i wspierający innych. Kto powiedział, że tak nie można?