Co stoi za nowym logo i szatą graficzną?

Znasz powiedzenie, że ten, kto nie idzie do przodu, ten się cofa? Mając na względzie to, że otacza nas coraz bardziej zaawansowana technologia, jest w tym dużo prawdy. Musimy nieustannie iść z postępem, aby nie pozostać w tyle.

A gdyby to technologia była bliżej Ciebie? Gdyby skomplikowane rozwiązania były podane w przystępnej formie? Życie byłoby dużo bardziej wygodne.

Dlatego jako nowoczesna firma obraliśmy właśnie tę ścieżkę. Syrion 2.0 to totalny upgrade usług telekomunikacyjnych. To zmiana, która zauważalnie wpływa na komfort każdego użytkownika internetu. A skoro mowa o zmianach, to chcemy przypieczętować je naszą nową identyfikacją wizualną. Sprawdź, jak zmieniamy się dla Ciebie!

Duch czasu idzie z nami

Wraz ze zmianami, które zaszły (i nadal zachodzą) w naszej organizacji, wprowadzamy nową identyfikację wizualną. Jesteśmy cały czas jedną firmą, ale teraz funkcjonujemy zupełnie inaczej. Zrobiliśmy duży krok w rozwoju, który wyróżnia nas na tle całej branży małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Dajemy nową wartość naszym klientom. Dlatego otwierając nowy rozdział, potrzebujemy odświeżyć to, co już stworzyliśmy.

Chcemy, aby nasze wewnętrzne zmiany były wyraźnie widoczne na zewnątrz. Syrion 2.0 to coś więcej niż podążanie za trendami technologicznymi. My przybliżamy innowacje, aby były na wyciągnięcie ręki. A ponoć, jak nas widzą, tak zapisujemy się w świadomości konsumentów. Dlatego nasz krok naprzód wyrażamy nowym logotypem i wyglądem strony internetowej.

Zmiana więcej niż technologiczna

Nasza nowa identyfikacja wizualna jest związana z odmiennym sposobem działania. Koncentrujemy się na tym, czego oczekuje klient i jakie ma potrzeby. Dobrze wiemy, że szybki internet to nie tylko możliwość bycia online. Naszym zadaniem jest tworzenie lepszej, cyfrowej codzienności

Chcemy, aby nasi klienci czuli się w sieci bezpiecznie.
Chcemy, aby mieli wygodny dostęp do rozrywki.
Chcemy, aby praca, edukacja i kontakt z bliskimi nie były niczym zakłócone.

To są nasze wartości.

Takie podejście do biznesu musi być odpowiednio wyeksponowane. Dlatego nowa linia graficzna koresponduje z naszym punktem widzenia. Idee, którymi się kierujemy, wyróżniamy także w naszej komunikacji. Możesz je zauważyć zarówno w kanałach internetowych, jak i w kontakcie z pracownikami Syrionu.

O krok dalej…

Nowoczesne rozwiązania zmieniają się bardzo dynamicznie. Ale na szczęście nie musisz gonić tych zmian. Od tego jesteśmy my. Robimy krok dalej, abyś Ty był(-a) krok bliżej innowacji. Działając w nowej formule, na pierwszym miejscu stawiamy Twój komfort. Syrion 2.0 to seria zmian w naszej firmie, dzięki którym możemy dać Ci więcej niż inni operatorzy. Nowa odsłona wizualna jest zwieńczeniem tego procesu.