Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
ROZUMIEM
Standard 50
50 zł
MIESIĘCZNIE
Standard 60
60 zł
MIESIĘCZNIE
Premium – Dla Domu
70 zł
MIESIĘCZNIE
Premium – Dla Gracza
80 zł
MIESIĘCZNIE
Parametry
DOSKONAŁE ŁĄCZE
Przepustowość 50 Mbps / 5 Mbps 100 Mbps / 10 Mbps 500Mbps / 100Mbps 600Mbps / 200Mbps
Wifi standard standard premium premium
Reakcja serwisowa standard standard premium premium
Pasmo dla domu    
Pasmo dla gracza      
Opłaty dodatkowe        
Aktywacja 49,00 zł 49,00 zł 1,00 zł 1,00 zł
Instalacja 299,00 zł 149,00 zł 1,00 zł 1,00 zł
Utrzymanie łącza - domy 6,00 zł 6,00 zł 6,00 zł 6,00 zł
Utrzymanie łącza - bloki 2,00 zł 2,00 zł 2,00 zł 2,00 zł
IP 20,00 zł 20,00 zł 5,00 zł 1,00 zł

Internet dostępny wszędzie

Pakiet
LTE OPTIMA

15 GB
transferu

21,90 zł
MIESIĘCZNIE

aktywacja: 44,90 zł

Pakiet
LTE ULTRA

100 GB
transferu

+

200 GB
w nocy

44,90 zł
MIESIĘCZNIE

aktywacja: 44,90 zł

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

 1. 1. Wi-Fi Premium w standardzie: 2.4 GHz i 5 GHz, czyli:
  • zdecydowanie mniej zakłóceń (pasmo radiowe 5 GHz nie jest zakłócane przez domowe urządzenia elektroniczne, bazujące na paśmie 2,4 GHz),
  • większą maksymalną przepływność – nawet do ok. 300 Mbps (parametr, który wraz z przepustowością, określa szybkość Twojego internetu),
  • zewnętrzne anteny poprawiające zasięg sieci Wi-Fi,
  • większe bezpieczeństwo (m.in. dzięki szyfrowaniu WPA2 i AES),
  • możliwość podłączenia nowoczesnych urządzeń (laptopy, smartfony) przy równoczesnej kompatybilności z urządzeniami starszego typu,
  • dwa niezależne interfejsy radiowe, dzięki którym możesz podłączyć więcej urządzeń końcowych.

 2. 2. Reakcja serwisowa Premium To nic innego, jak pierwszeństwo w podejmowaniu i rozwiązywaniu zgłoszeń serwisowych. Jako nasz abonament posiadasz odrębną identyfikację, krócej oczekujesz na połączenie i usunięcie ewentualnej usterki. Dodatkowo oferujemy Ci 24-godzinny nadzór działu administracji sieci, abyś w każdej sytuacji mógł cieszyć się stałym, nieprzerwanym dostępem do rozrywki.

 3. 3. Pasmo dla domu lub pasmo dla gracza Oferta Syrion Premium obejmuje zarówno rozwiązania dedykowane nowoczesnym domom, jak i zaawansowanym graczom. Pasmo dla domu gwarantuje maksymalną stabilność i bezpieczeństwo – by zapewnić Twoim bliskim stały dostęp do rodzinnej rozrywki. Pasmo dla gracza umożliwia niezakłóconą grę w najbardziej wymagające tytuły. To od Ciebie zależy, który wariant wybierzesz!

W zależności od wyboru pakietu będzie to wysokiej klasy Standard konwerter światłowodowy ont z kilkoma portami 1Gbps i radiem wifi 2.4 GHz bądź wysokiej klasy Premium konwerter światłowodowy ont z kilkoma portami 1Gpbs i 2-zakresowym radiem 2.4 GHz i 5GHz. Potrzebujesz odpowiedzi geekowskich? Napisz do nas, a koledzy z działu administracji sieci chętnie podzielą się z Tobą swoją techniczną wiedzą!

Pasmo dla domu zostało stworzone z myślą o tych, którzy potrzebują szybkiego, stabilnego i bezpiecznego internetu, będącego w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich domowników równocześnie! Wybierając ten wariant otrzymujesz:

 • osobne pasma Wi-Fi dla domowników i gości – dzięki temu rozwiązaniu zyskujesz maksymalne bezpieczeństwo swojej sieci domowej i wszystkich podpiętych do niej urządzeń (TV, drukarki, domowy serwer plików itp.). Od teraz Twoi goście korzystają z oddzielnego hasła, a Ty jako właściciel sieci domowej możesz swobodnie kontrolować kto podłącza się do Twojego Wi-Fi.
 • potężną moc, która umożliwia Tobie i Twoim biskim korzystanie z Netflix 4k, YouTube i gier online w dokładnie tym samym momencie,
 • Wi-Fi bez ograniczeń – w najlepszym standardzie 2.4 GHz i 5 GHz,
 • obsługę i serwis Premium, czyli krótki czas oczekiwania na połączenie i priorytet w przyjmowaniu zgłoszeń – dla nieograniczonego dostępu do rodzinnej rozrywki!

Teraz dzięki Syrion Premium dla graczy możesz grać online nawet w najbardziej wymagające tytuły! Zobacz czym zapunktujesz, wybierając ten wariant:

 • Quality service – czyli priorytet sieciowy kierowania ruchu (dla podtrzymania stałego standardu łącza)
 • duża prędkość pobierania, abyś mógł ściągnąć najbardziej interesujące Cię gry i szybko dołączyć do rywalizacji
 • znacząca prędkość wysyłania (upload), aby grać online w najnowsze, najbardziej wymagające tytuły
 • Wi-Fi Premium, czyli wyższy standard routera z siecią 2.4 GHz i 5 GHz.

Przepustowość sieci to jeden z parametrów określających prędkość Internetu. Wyższa wartość podana w tabeli dotyczy prędkości, z jaką pobierasz pliki z sieci (np. pobieranie zdjęć załączonych w wiadomości mailowej). Niższa wartość określa prędkość wysyłania plików do sieci (np. wysyłanie wiadomości mailowej z załączonymi zdjęciami).

Przypominamy: deklarowane w umowie prędkości przesyłu danych dostępne są wyłącznie na połączeniu kablowym (nie dotyczy połączeń radiowych – sieć Wi-Fi). Sposób dokonywania Certyfikowanego Pomiaru prędkości opisany jest na www.cik.uke.gov.pl

Router dostępny do usługi LTE to Zyxel 4g LTE Indoor Router LTE3202-M430. Główne zalety urządzenia to obsługiwane prędkość aż do 150/50 Mbps oraz możliwość podłączenia 16 użytkowników po WiFi

Usługa jest dostępna dla każdego. Szczególnie polecana osobom, które są poza zasięgiem naszej sieci światłowodowej

Pomożemy Ci wybrać!

Nie jesteś pewien na co się zdecydować? Zadzwoń do
Konsultanta Syrion, który wyczerpująco odpowie na Twoje pytania
i dobierze dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!

pomożemy